کمپانی سونی که نام و محصولاتش مورد اقبال عمومی قرار دارد، از جمله تولید کننـدگان  ویدئو پروژکتور است که در زمینه های مختلف صــوتی و تصـویری محصـولات پر فروشـی را  به بازار عرضه می کند و ویدئو پروژکتور سونی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هر چند شهرت نام ســونی به دلیل تولید دیتا  نیست، ولی تولید ســری پروژکتورهای با کیفیت سونی که اعتبار یک کمپانی عظیم پشت آن است، موجب شده کـاربـران بسیاری هنگام خرید ویدئو پروژکتور، انتخاب اول و آخرشان سونی باشد.

سری &جدید ویدئو دیتــا پروژکتورهای سونی (سری DX) به# پــورت HDMI مجهز شده اند کــه با توجه به جذابیت این ورودی برای بسیــــاری از کاربـــران و خریــداران، بر محـبوبیت
ویدئوپروژکتور سونی افزوده است

گارانتی ویدئو پروژکتور سونی یکسال $گارانتی لامپ و دو@ سال گارانتی دستگاه 

کارخانه سونی که برند و محصولاتش محبوبیت عام دارد ، از تولیدکنندگان ویدئو پروژکتور بشمار میروند که در زمینه های گوناگونی اعم از صــوتی و تصـویری کالاهای بیشمار و مرغوبی را به بازار عرضه نموده است و ویدئو پروژکتور سونی نیز از این امرمستثنی نمیباشد.

اگرچه شهرت برند ســونی به علت تولید ویدئو پروژکتور نیست، ولیکن تولید یکســری ویدئو پروژکتور های با کیفیت سونی که اعتبار کارخانه سونی پشت آن است، باعث شده مشتریان زیادی موقع خرید ویدئو پروژکتور، انتخاب اول و آخرشان ویدئو پروژکتور سونی باشد.

سری جدید ویدئو دیتــا پروژکتورهای سونی (سری DX) به پــورت HDMI مجهز شده اند کــه با درنظر گرفتن جذابیت این ورودی برای بسیــــاری از خریداران ، محـبوبیت ویدئوپروژکتور سونی را دو چندان نموده است.

از نخستین دفعه ای که سونی ویدئو پروژکتور VPL-VW1000ES فوق العاده با کیفیت خود را عرضه کرد تقریبا 2 سال می گذرد،و حالا این کمپانی اخیرا اعلام نموده است که مدل به روز شده این ویدئو پروژکتور را در دو نسخه ارائه کرده است.این مدل ها از جدید تریناستاندارد پورتHDMIیعنی HDMI 2.0 پشتیبانی می کنند و یک پروژکتور سینما خانگی بشمار میروند.

2.0 VPL-VW600ES و VPL-VW1100ES با بهره گیری از پورت HDMI 2.0 قادر به پخش فیلم با کیفیت 4k و نرخ فریم 60 fps می باشد

هردو مدل مجهز به الگوریتم ویدئو upscaling جهت بهینه سازی و تسط بر دیسک های Blu-ray و نیز برآورده شدن خواسته و هدف سونی "به دقیق ترین کیفیت تصویر یعنی 4K" مجهز می باشند

مشخصات ویدئو پروژکتورهای سونی

  • رزولوشن 4,096 x 2,160 پیکسل
  • نیروی پنل های 4K SXRD
  • تکنولوژی پردازش تیرگی تصویر Motionflow
  • زوم موتور دار با قابلیت فوکوس و جابجایی فیزیکی لنز 
  • تکنولوژی Active shutter 3D

ویدئوپروژکتور سونی 17 محصول وجود دارد
ویدئوپروژکتور پرفا دارای انواع دیتاپروژکتور و برد هوشمند برای ارائه به مشتریان عزیز

طراحی سایت

مجری بزرگترین وبهترین طراحی وب سایت های تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir
بهینه سازی سایت توسط ایده نخست