فروش ویژه انواع ویدئوپروژکتورها به خصوص ویدئوپروژکتور ایسر در سرتاسر کشور. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

ویدئو پروژکتورهای ایسر  توسط یک کارخانه تایوانی ایسر طراحی و تولید شده است. ویدئو پروژکتور ایسر دارای کارکردهای گوناگونی در مراکز تجاری، تحقیقاتی و صنعتی و آموزشی میباشد.ویدئو پروژکتور P1163 به علت پخش تصویر بزرگ و کیفیت مناسبی که دارد این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به تماشای فیلم یا بازی های ویدئویی بپردازید.کمپانی ایسر از تکنولوژی DLP در ساخت ویدئو پروژکتور Acer P1163 استفاده کرده و سبب شده تا کیفیت تصویر آن فوق العاده بالا رود . تکنولوژی DLP به معنای پردازش دیجیتالی نور بوده وتنها شیوه نمایش کاملا دیجیتالی در دنیا بشمار میرود. در این روش از انحراف آینه های میکروسکوپی دیجیتالی بهره برده و بدین جهت از یک نیمه رسانای نوری که آینه میکرو دیجیتال (Digital Micromirror Device یا DMD Chip) نامیده می شود، بهره می گیرند و تصویر اولیه را ایجاد می کند. تکنولوژی DLP در کاهش وزن و اندازه آن نقش بسزایی را ایفا میکند

این تکنولوژی سبب شده تا نور خروجی پروژکتور با کمترین میزان ممکن جذب شود ونیز کیفیت رنگ کنتراست آن را گارانتی مینماید.پس وضوح تصویر بسیار خوب و عدم ایجاد سایه روی پرده نمایش، سبب شد تا ویدئو پروژکتور ایسر P1163 به یکی از بهترین دستگاه ها بمنظور پخش عکسهای ثابت از قبیل اسلایدها، تصاویر CAD و پاورپوینتهای آموزشی مبدل شود. پروژکتور ایسر P1163 از وزن کم و اندازه مناسبی بهره می برد و جابجایی آنرا برای شما آسان می نماید. شدت روشنایی ایسر P1163 نیز بسیار مناسب بوده و چنانچه نور محیط معمولی باشد این امکان را دارید تا از دیدن تصاویر آن لذت ببرید و نیازی به تاریک کردن اتاق نخواهید داشت.عمر لامپ ویدئو پروژکتور ایسر P1163 در سطح متوسطی قرار دارد و در حالت معمولی تا 4500 ساعت بوده و در وضعیت مصرف کم انرژیمدت عمر آن تا 6000 ساعت افزایش می یابد. پورتها و کانکتورهای مختلفی همراه با ایسر P1163 ارائه شده که مهمترین آنها یک عدد در گاه HTMI است. غیر از آن می توانید از درگاه های Video ، S-Video و VGA موجود بر روی آن به منظور اتصال به دستگاه های مختلف استفاده نمائید.

مشخصات ویدئو پروژکتور ACER

ویدئو پروژکتور ایسر Acer P1283 با روشنایی 3000 انسی لومنز، کنتراست 17000:1 و فناوری پنل DLP مناسب برای ارائه کارایی زیادی در محیط های آموزشی و خانگی دارد. از سوی دیگر، این دستگاه به علت داشتن پورت HDMI و کنتراست و روشنایی بالا با سری دی ایکس ویدئو پروژکتور سونی رقابت دارد و به دلیل قیمت ارزانتر نسبت به سونی، سهم بیشتری از بازار ویدئو پروژکتور را به خود اختصاص داده است. به دلیل رزولوشن XGA، نصب ساده، قابلیت پخش فیلم های سه بعدی و قیمت ارزانتر نسبت به سایر برندهای ویدئو پروژکتور، محبوبیتی چندین برابر را میان مدیران مدارس و مراکز آموزشی بمنظور هوشمند نمودن کلاسهای آموزشی یافته است. لامپ ویدئو پروژکتور ایسر Acer P1283 مدل MC.JH111.001 با توان 190 وات UHP می باشد.

ویدئو پروژکتور ایسر 4 محصول وجود داردویدئوپروژکتور

ویدئو پروژکتور ها در واقع دستگاهی به شمار میروند که قادر است از راه ورودی های متعددی تصاویر ویدئو، VCD، DVD، و نیز دوربینهای فیلم برداری، و کامپیوتر را بگیرد و آنها را پخش کرده و در معرض نمایش قرار بدهد و همچنین قادر است که از راه لنز و سیستم اپتیک خود، این گونه تصاویر را نیز در ابعادهای بزرگتر نیز پخش نماید . در حال حاضر ما چنین دستگاهی را تحت عنوانهایی از قبیل ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، مالتی مدیا پروژکتورو... میشناسیم که تمامی این نامها در حقیقت یک عملکردی را داشته و کارایی هایشان یکسان می بوده است.

ویدیو پروژکتوره دارای تنوع در طرح و رنگ میباشند و مسئله ای که آن ها را از یکدیگر تمییز میدهد قدرت روشنایی ویرئو چپروژکتور ها میباشد که هر قدر که توان روشنایی ویدئو پروژکتور ها بالاتر باشد برای فضاهای بزرگ نیز قابلیت استفاده بیشتری راغ دارند. از ویدئو پروژکتو.رها جهت نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی یک پرده اتستفاده میشود با پیشرفت چشمگیری که ما در زمینه تکنولوژی داشته ایم سبب شده که اکثر ارگانها اعم از دولتی و خصوصی از این سیستم نیز استفاده نمایند و از کاربردهای گوناگون آن نیز بهره مند گردند.

داستان ثبت اختراع ویدئوپروژکتور

شخصی به اسم «فرانسیس جنکینز» وسیله ای را که سالهای بعد ویدئو پروژکتور نامیده گشت را برای نخستین بار اختراع نمود- این ویدئو پروژکتور در حقیقت همان دستگاهی بود که در حقیقت به شکل یک نوار مجموعه‌ای از عکسهای به هم چسبیده را دریک بیست و چهارم ثانیه به نمایش میگذارد، اختراع کرد. ولیکن اسپانسر مالی وی این دستگاه را از او ربود و این ویدئو پروژکتور را به شرکت بزرگی که صاحب سالن‌های تئاتر و سینما بود فروخت.

با این حال امروزه آنچه که در تکنولوژی ویدئو پروژکتورها کاربرد بسزایی دارد در واقع همان دو تکنولوژی مهم و برتری میباشد که در سطح جهان ارائه گشته است. از این تکنولوژی ها تحت عنوان DLP و LCD میتوان نام برد . که اغلب کارخانه ها برای ساخت ویدئو پروژکتورها از این دو تکنولوژی بهره میبرند. ولیکن مسئله ای را که شما بایستی در انتخاب یک ویدئو پروژکتور به آن توجه داشته باشید در خصوص کاربری و کارایی آن ویدئو پروژکتور میباشد . بیشتر ویدئوپروژکتورها از تکنولوژی LCD استفاده مینمایند ، LCD در واقع واژه ی لاتینی میباشد که مخفف نمایشگر کریستال مایع است ، این تکنولوژی قادر است که نمایش مجزایی از هر یک از نقاط تصویر را روی ویدئو پروژکتور ایجاد نماید و که هر یک از این نقاط توسط یک سیستم هوشمند قابل کنترل میباشد. این نقاط قابلیت این را دارا میباشند که به شکل دلخواه تغییر داده شوند تا به این شکل تصویری شفاف و به وضوح را ایجاد نمایند. مهمترین کارایی این تکنولوژی در ویدئو پروژکتورها در نمایش تصویر روی مانیتورهای مسطح هستند . پروژکتورهای LCD نور را به سه رنگ اصلی که شامل رنگهای (قرمز- سبز- آبی ) میباشد تفکیک کرده وپس از آن با هدایت آن به نمایشگر های LCD بطور مجدد با هم ترکیب می نماید.
ویدئوپروژکتور پرفا دارای انواع دیتاپروژکتور و برد هوشمند برای ارائه به مشتریان عزیز

طراحی سایت

مجری بزرگترین وبهترین طراحی وب سایت های تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir
بهینه سازی سایت توسط ایده نخست