پرینتر 36 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • پرینتر لیزری

  پرینتر لیزری

  در پرینترهای لیزری از پرتوهای لیزر جهت چاپ جوهر به روی کاغذ اتفاده میگردد.پرینترهای لیزری دارا ی دو نوع رنگی و سیاه سفید هستند که از رنگی برای چاپ عکس و پرینترهای لیزری سیاه سفید جهت چاپ متن و نوشته استفاده میگردد.

  پرینترهای لیزری با استفاده از الکتریسیته ساکن دارای عملکرد میباشند.و یك استوانه چرخان الكتریسیته را ایجاد میکند. و یك اشعه نازك لیزر به این استوانه در پرینترهای لیزری برخورد کرده و یک صفحه ای که متن یا تصویرش در پرینترهای لیزری باید پرینت گرفته باشد را ایجاد میکند این ورقه توسط تونر با پودر هایی که با بار مثبت است پوشانده می شود پس قسمتی از این ورق که دارای بار منفی میباشد این پودرها را جذب کرده و پس از آن كاغذ را از روی آن رد داده تا تصویر مربوطه روی کاغذ چاپ گردد. در هر پرینتر لیزری رنگی چندین پروسه بدین منظور وجود دارد تا رنگهای متعدد را با یکدیگر ترکیب نماید.

  نقش و عملکرد لیزر در پرینترهای لیزری امری بسیار مهم میباشد . پرینترهای ليزری قديمی از عناصر قدیمی که در ذیل اورده شده ایجاد شده بودند:

  • يک ليزر
  • يک آيينه قابل حرکت
  • يک لنز

  عملکرد پرینترهای لیزری شبیه به دستگاه های فتوکپی میباشد. در پرینترهای لیزری ابتدا کاغذ با کمک نور لیزر که سریعا روشن و خاموش میگردد انرژی داده شده و سپس مطابق با انرژی ای که به کاغذ داده شده بر روی کاغذ پودر یا مایع قرار می گیرد و در آخر تصویر بر روی کاغذ شکل میگیرد. پرینترهای لیزری به علت کارایی بالا و عملکرد اسان و هزینه ای بسیار مناسب ، جزء بهترین پرینترها میباشد. پرینترهای لیزری دارای کیفیت چاپ بالایی میباشند : بطور تقریبی میتوان گفت که کلیه پرینترهای لیزری یک متن و یا نوشته را با سرعتی بسیار زیاد و با کیفیتی عالی نیز چاچ مینمایند. پرینترهای لیزری در دو نوع رنگی و تک رنگی موجود میباشند که پرینترهای رنگی قابلیت بالایی را در در چاپ تصاویر دو بعدی گرافیکی دارا هستند به گونه ای که تصاویر چاپ شده در پرینتر لیزری به هیچ عنوان قابل مقایسه با عکسهای چاپی پریینترهای جوهرافشان نمیباشند. کیفیت چاپ نوشته هم در پرینتر لیزری شبیه به متون چاپگر جوهر افشان نبوده به گونه ای که در جوهرافشان ممکن است خواندن یک متن با جزئیات کمی دشوار باشد. بهره بردن از الکتريسيته ساکن در پرینترهای لیزری، از اصول اساسی و اولیه به شمار میرود. الکتريسيته ساکن در حقیقت يک شارژ الکتريکی میباشد که به کمک اشياء عايق تشکیل میشود. بدن یک فرد در واقع نمونه ای از این امر بوده که قادر به ايجاد الکتريسيته ساکن میباشد. انرژی ای که از الکتريسيته ساکن ایجاد میشود سبب چسبندگی میان اشياء میشود. رعد و برقی که از يک ابر صاعقه دار نیز بوجود می آید حامل الکتريسيته ساکن است که راه ابر تا زمين را طی خواهد کرد و اینکه پرینتر ليزری از این پديده بعنوان " چسب موقت " بهره میبرد.

  ليزر در پرینترهای لیزری در حقیقت اطلاعات مربوطه داده شده را به صفحه دریافت نموده( نقاط ) و بنابر داده ها متن و تصوير منظور را شکل میدهد سیستم لیزر در پرینترهای لیزری تنها درراستای افقی حرکت می کردبعد از از پیمودن افقی ، پرینتر استوانه مربوطه را حرکت داده تا زمينه موجود کردن خط بعدی توسط دستگاه ليزر فراهم گردد. بعضی از پرینترهای ليزری از جمع  ديودهای نوری (LED)جهت نوشتن محتويات صفحه استفاده می نمايند. هر يک از نقاط دارای نور اختصاصی میباشند. پرینترهای لیزری با فناوری فوق نسبت به چاپگرهائی که از دستگاه ليزری استفاده می نمايند ، از لحاظ قیمت خرید مناسب تر میباشند

  تونر

  ازشاخص ترین ویژگی پرینتر ليزری ، تونر است . تونر يک نوع پودر الکتريکی با بارهای مثبت و منفی شارژ شده بوده که ازعناصر اصلی تشکیل شده است : رنگ دانه و پلاستيک است . پودر در يک toner hopper جمع میشود . پرینترهای لیزری تونر مورد نياز خود راتوسط devloper unit ( تامين کننده دانه ) از محفظه دريافت می دارد.

  سرعت عمل وقیمت مناسب پرینترهای لیزری نسبت به عملکردی که دارند باعث رواج پرینترهای لیزری در حرفه های مختلف گشته است. امروزه پرینترهای لیزری از نوع سیاه و سفید با قیمت مناسبی نسبت به عملکرد آن در بسیاری از ادارات و حتی خانه ها پیدا میشود . لیکن پرینتر لیزری رنگی قیمت بالایی دارد و این نوع از پرینترهای لیزری بمنظور كارهای حرفه ای دارای کاربرد هستند كه كیفیت بسیار عالی در آنها لازم است. پرینتر های لیزری دارای زبان فرمان هستند كه اطلاعات دریافتی را به یك فایل تصویری از نوع Bitmap تبدیل می كنند كه نهایتا از انها پرینت گرفته میشود. قابلیتهای Adobe post script در اکثر پرینترهای لیزری وجود دارد كه استفاده از پرینترهای لیزری را برای طراحان گرافیك بسیار مناسب كرده است. زبان PCL از ربانهای رایجی میباشد كه در پرینترهای لیزری کاربرد دارد.

  پرینتر لیزری یکی از انواع رایج پرینترهای رایانه‌ای است که با سرعت و کیفیت بالا متن وتصویر را روی ورقه اچار چاپ می‌کند. سیستم الکتروفتوگرافی در پرینترهای لیرزی دارای کاربرد زیادی میباشند در پرینترهای لیزری از هیچ مایع شیمیایی استفاده نمی شود.

  پرينتر ليزری از نوع سياه و سفيد

  پرينتر ليزری سياه و سفيد در واقع همان دستگاه فتوکپی هستند .پرينتر ليزری يكنوشته را با فونت هاي تيز به خوبي و سرعتي برابر 6 تا 8 ورق در دقيقه و براي تصاوير گرافيكي با سرعت 2 ورق در دقيقه چاپ مي كند. اين پرينتر لیزری جهت چاپ تصویر بهترين نوع از پرینترها هستند بویژه اگر خط نوشته ما ريزتر از حد معمول يا درشت تر از حد معمول باشد. قیمت پرینترهای لیزری نسبت به کارایی که دارا هستند بسیار مناسب هستند و از كاغذ معمولي هم اسانترچاپ میشوند بنابراین پرینترهای لیزری از نوع سیاه سفید چنانچه که به پرینتر رنگی نیاز نداشته باشید مناسبترین انتخاب شما هستند.

  پرينتر ليزری رنگی در واقع دارای قیمتی گران میباشند كه از تونر CMYK بمنظور چاپ تصوير بهره میبرند. پرینترهای لیزری از نوع رنگی تصاوير گرافيكي و عكسهایي با كيفيتی بسیار عالی چاپ میکنند. وليکن پرينتر ليزری رنگي بسيار گران است به گونه ای که پرينتر ليزري از گرانترين پرينتر جوهر افشان هم قیمتی بسیار گرانتر دارد. ولی يك پرينتر ليزری رنگي چاپ برگه ا ز پرینترهای دیگر ارزانتر میباشد

  از امتیازهای پرینترلیزری میتوان به سرعت عمل کارایی بالا دقت بالا و قیمت مناسب این پرینترها اشاره کرد. پرینترليزری فادر به سرعت عمل بسیار بالا یی بوده و بدیهی است که سرعت چاپ پرینترهای لیزری آن بمراتب بيشتر ازپرینترهای جوهر افشان باشد. پرینترهای لیزری در حقیقت گرانتر نسبت به پرینترهای جوهرافشان بوده اند ولیکن در مقابل پودر مصرفی آنها و نگهداری آنها هزینه بالایی نداشته و تنها هزینه اولیه شان بالا بوده است.

  پرینتر های  لیزری با توجه به خصوصیات ویژه ای که دارا میباشند امروزه با استقبال بیستر  کاربران کامپیوتر در سرتاسر نقاط جهان نیز روبه رو شده‌اند. کمپانی های  تولیدکننده این نوع چاپگرهاپرینترهای لیزری بر اساس  نیاز و تمایلات  جدید و همزمان با ارتقای تکنولوژی ، مدلهای متنوعی از پرینترهای لیزری را تولید نموده و به بازار ارائه کردند.

  اصول پرینترهای لیزری

  بکار گرفتن الکتریسیته ساکن در پرینترهای  لیزری ، از اصول اساسی و کاربردی در این پرینترها محسوب میشود . الکتریسیته ساکن در واقع  به نوعی  شارژ الکتریکی  محسوب میشود که  به کمک اشیاء عایق شکل میگیرد. بدن انسان در حقیقت یک نوع مثال در این خصوص است که قادر به تولید الکتریسیته ساکن میگردد . انرژی به وجود امده .

  از الکتریسیته ساکن که منجربه چسبندگی  میان اشیاء میشود مثل الکتریسیته موجود در لباسها. همچنین رعد و برقی که ناشی از یک ابر صاعقه دار شکل میگیرد دارای الکتریسیته ساکن بوده  است.

  پرینترهای لیزری از جریان الکتریسیته ساکن که موجب اصطکاک و چسبندگی میگردد به عنوان یک چسب موقت بهره میبرد. مهمترین هسته و قسمت در پرینترهای لیزری دستگاهی تحت عنوان نورپذیر میباشد که ماهیت این دستگاهها در پرینترهای لیزری  دارای یک استوانه و سیلندر است که اول استوانه یک شارژ مثبت را که همان جریان الکتریسیته ساکن میباشد میابد   و سپس همزمان  با چرخش استوانه  پرینتر لیزری یک اشعه لیزری نازکی را جهت تخلیه جریان الکتریکی بر روی استوانه می اندازد. سپس لیزر موجود در پرینترهای لیزری حروف و تصاویر را رو روی استوانه نیز ثبت مینماید .

  مزایای پرینترهای  لیزری

  ۱. پرینترهای لیزری لیزری دارای  سرعت چاپ بیار بالایی در دو رنگ سیاه و سفید هستند.
  ۲. كیفیت چاپ در پرینترهای لیزری  نسبت  به سایر پرینترها بسیار بالاتر میباشد.
  ۳. هزینه ارزان و مناسب چاپ برای مدت زمان طولانی  برای شخص  
  ۴. پرینترهای لیزری  در مقایسه با سایر پرینترها  کاربرد بیشتری دارند  و نیز طول عمر بالاتری  را دارد از پرینترهای لیزری  اغلب در فضاهای اداری دارای کاربرد میباشد.

  پرینترهای لیزری این امکان را دارا میباشند که با شارژهای  معکوس نیز کارایی داشته باشند، در این صورت یک شارژ الکترواستاتیک با بار مثبت روی  شارژ منفی  در واقع بعنوان زمینه در نظر گرفته میشودبعد از این کارایی ، پرینتر سطح استوانه را نیز  با گرد جوهر که  در واقع همان پودر رنگی مشکی است که با شارژنیز مثبت شده را می پوشاند.  با در نظر داشتن این موضوع که  پودر رنگ مشکی حاوی  شارژ مثبت میباشد ، تونر به ناحیه استوانه که دارای بار منفی میباشد چسبیده میشود که در این شرایط شارژ مثبت نمیگردد.

  بعد از چسبیده شدن پودر رنگی مشکی ، استوانه اطراف یک کاغذ می‌چرخد. در این صورت قبل از این که کاغذ در زیر استوانه قرار بگیرد ، یک شارژی با بار منفی به کمک سیم انتقالی    Coronaنیز به آن وارد شده است. شارژ ذکر شده در فوق به منتهای مراتب از شارژی که بار منفی الکترواستاتیک را که مرتبط با تصویر بوده بسیار قوی تر میباشد که در این شرایط کاغذ قابلیت پخش نمودن و رها کردن پودر مربوطه را خواهد داشت .
  در نهایت برای جلوگیری نمودن چسبانده شدن کاغذ به استوانه ، سریع بعد  از درج نمودن  تصویر عملیات تخلیه شارژ به کمک یک سیم Detac corona صورت میگیرد.

  چه چیزی منجر به این میشود که کاغذ ها سوزانده نشود؟

  عامل اصلی و مهم در این خصوص  سرعت است. سرعت  در حرکت کاغذ به کمک غلتکها به شکلی میباشد  که منجر به جلوگیری از سوخته شدن کاغذ میگردد. بعد از پاشیده شدن پودر رنگی  بر روی کاغذ ، سطح استوانه  نیز در تحت تأثیر یک لامپ تخلیه میباشد این لامپ روشن کل سطح "نور پذیر" استوانه را تحت تأثیر خودش قرار میدهد و تصاویر الکتریکی را نیز پاک مینماید.

 • پرینتر جوهرافشان

  پرینتر جوهرافشان

  پرینترهای جوهرافشان یکی از پرینترهای رایج میباشند . در پرینترهای جوهر افشان از یک کارتریج برای منبع جوهر ما استفاده میگردد. این کارتریج بر روی صفحه‌ای که قرار است روی آن عمل چاپ صورت بگیرد حرکت مینماید و جوهر از نازل‌های بسیار ریز آن بر روی صفحه می‌ریزد و چاپ انجام میشود.

  پرینترهای جوهر افشان

  در پرینترهای جوهرافشان مخازن جوهری وجود دارد . جوهر با فشار از روزنه هایی بیرون می آیدروی کاغذ پاشیده شده بنابراین شکل روی کاغذ چاپ میگردد. کیفیت در اینپرینترهای جوهرافشان عالی است و این پرینترهای جوهرافشان بدون کمترین سرو صدایی عمل چاپ را انجام میدهند . پرینترهای جوهر افشان برای گرافیکی بسیار انتخاب خوبی میباشند. بایستی روزنه های کوچک که رنگ را میپاشند خشک گردند و بایستی در نگهداری پرینترهای جوهر افشان دقت لازمه را بکار گرفت. راه حلی که برای رفع این مشکل بایستی بکار بگیریم این میباشد که حداقل یکبار در هفته یک متن یا تصویر را با این پرینترهای جوهر افشان چاپ نماییم

  پرينترهاي جوهر افشان با پخش کردن جوهر روی یک ورقه کاغذ شروع به کار مینمایند که سبب ایجاد یک تصویر سیاه سفید یا رنگی با کیفیتی مناسب میگردد. پرینترهای جوهرافشان برای چاپ متن انتخاب مناسبی نمیباشند

  در پرینترهای جوهر افشان معمولی 3 رنگ وجو دارد که برای خلق رنگهای گوناگون از همین سه رنگ استفاده میگردد حتی گاهی پرینتر جوهر افشان بمنظور ایجاد رنگ مشکی از همین سه رنگ استفاده میکند که سبب مصرف بالا و هدر رفتن جوهر میگردد و نیز رنگ سیاه ایده آلی را هم به ما نمیدهد رنگ سیاه ما مایل به سبز یا آبی تیره میباشد. بمنظور اینکه در یک پرينتر جوهر افشان رنگ سياه واقعی داشته باشیم یک پرینتر جوهر افشانی میخواهیم که دارای يك كارتريج جدا براي رنگ سياه باشد. در اینجا باید کم کم دو کاتریج داشته باشیم

  يك عكس خوب بوسيله يك پرينتر جوهرافشان که مجهز به CMYK میباشد چاپ میگردد و برای اینکه بخواهیم عکسی با کیفیت فوق العاده داشته باشیم يك پرينتر جوهر افشان شش رنگ نیاز خواهید داشت که يك آبي روشن و يك قرمز روشن به اضافه رنگهاي مذکور را داشته باشد. پرینترهای جوهر افشان برای پرینت عكس فوق العاده مناسب بوده است ولیکن جهت پرينت گرفتن از يك نوشته عملکرد مناسبی را ندارد. پرینترهای جوهرافشان با کیفیت مرغوب قادر به چاپ عکسهای با کیفیت بالایی هستند ولیکن به شرط مصرف بالای جوهر....پس پرینترهای جوهرافشان دارای مصرف بسیار بالای جوهر میباشند.

  پرینترهای جوهر افشان دراواخر سال 1980 میلادی تولید شدند که رشد چشمگیری را هم داشتند. همانطور که گفتیم یکی از امتیازی که سبب رایج شدن پرینترهای جوهر افشان گشت قیمت مناسب و نسبتا ارزان این دستگاه نسبت به کیفیت و کارایی آن میباشد. یک پرینتر جوهرافشان جهت ایجاد یک تصویر تمامی جوهر را حتی کوچکترین قطرات جوهر را به روی کاغذ میپاشند. قسمت های سازنده یک پرینتر جوهرافشان :

  1.  هد چاپگر
  2. کارتریج
  3. موتورtepper 
  4. تسمه
  5. میله تثبیت کننده
  6. دستگاه تغذیه کاغذ
  7. پورت های اینتر فیس
  8. حرارت در مقابل لرزش
  9. عملیات چاپ

  هد چاپگر اساسی ترین المان در یک پرینتر جوهرافشان مربوط به هد آن میباشد .هدها دارنده مجموعه ای از " افشانک ها " میباشند که کوچکترین قطره ها را روی کاغذ میپاشند. بعضی از پرینترهای جوهر افشان موقع استفاده نکردن از چاپگر، دارای یک نوع خاصی ازموتور بمنظور "پارک نمودن " سیستم هد ، هستند. بنابراین سیستم هد در پرینتر، بعد از پارک شدن ، به شکل تصادفی به حرکت در نمی آید. سیستم هد پرینترهای جوهر افشان برای اطمینان از ثبات و استحکام هد هنگام حرکت ، از یک میله تثبیت کننده نیز کمک میگیرند .

  از رایج ترین راههای ارتباط یک پرینتر جوهر افشان به سیستم کامپیوتر نیزپورت موازی می باشد در حالی که پرینترهای جوهر افشان در حال حاضر ، از پورت های USB نیز بهره میبرند. و دسته ای دیگر از پرینترهای جوهرافشان نیز از راه پورت سریال و یا پورت SCSI به سیستم وصل میشوند. در پرینترهای جوهرافشان سیستم مغناطیسی جهت چاپ کاربردی نداشته و جوهر از راه منافذ کوچکی كه روی سطح هد وجود دارد، نیز روی كاغذ منتقل شده و پخش میگردد. یکی از معایب پرینترهای جوهرافشان این است که دارای سیستم حرارتی جهت خشك كردن جوهر نیستند و كاغذ پس از چاپ شدن، بدون هیچ‌حرارتی از پرینتر بیرون می آیند.

  ولیکن سرعت چاپ در پرینترهای جوهرافشان زیاد بالا نبوده و پرینترهای لیزری در این خصوص دارا ی سرعت عمل بالاتری میباشند.در پرینترهای جوهر افشان به منظور پرینت گرفتن تصویر به 2 تا 3 دقيقه زمان احتياج است و جهت پرینت گرفتن متن هر 2 3 صفحه ای در زمان پرینت میگیرد..

  پرینترهای جوهر افشان دارای قیمت بسیار مناسبی هستند. اکثر تولید کنندگان پرینترهای جوهرافشان ، تلاش به تولید پرینترهایی با قیمت مناسبی را دارند. قیمت کارتریج در پرینترهای جوهر افشان دارای قیمت بالاتری هستند. وقتیکه پرینترهای جوهرافشان با قیمت پایینی تولید میگردند، می بایست کاتریج پرینترهای جوهرافشان را هم تامین نمود. کاغذ های استفاده شده در پرینترهای جوهرافشان تاثیر مستقیمی را روی کیفیت عکس چاپ شده دارند. کاغذهای استفاده شده در پرینترهای جوهر افشان ، می بایست شفاف و صاف بوده باشند.

  دو ویژگی اساسی در پرینتر جوهرافشان

  1. وضوح در چاپ تصاویر
  2. سرعت چاپ تصاویر در پرینترهای جوهرافشان

   

  پرینترهای جوهر افشان متشکل از بخشهایی هستند

  • 1-هد چاپگر ، مهترین قسمت در پرینترجوهرافشان بشمار می آید .
  • 2-کارتریج . بخش اساسی در پرینترهای جوهرافشان میباشد که عملکرد پرینتر جوهرافشان به کاتریج آن بستگی دارد. یرای مثال ممکن است برای رنگ مشکی از کاتریج مجزایی استفاده شود
  • 3-موتور Stepper . یک موتور stepper که سبب حرکت هد چاپکر پرینترجوهرافشان در طول کاغذ میشود. رد .
  • 4-تسمه .
  • 5-دستگاه تغذیه کاغذ
  • 6-سینی / تامین کننده کاغذ . بیشتر پرینترهای جوهرافشان یک سینی جهت قرار دادن کاغذ دارند. بعضی دیگر از پرینترهای جوهرافشان از یک Feeder استفاده می نمایند.
  • 7-غلتک ها ..
  • 8- موتور Stepper تغذیه کاغذ ..
  • 9- منبع تغذیه . که بیشتر پرینترهای جوهرافشان دارای منبع تغذیه اختصاصی برای خود میباشند.
 • فیش پرینتر
 • لیبل پرینتر
 • سوزنی
سبد خرید : 0 محصول    

سبد خرید من

هیچ محصولی وجود ندارد

ارسال رایگان! ارسال
0 ریال مجموع

ثبت سفارش و پرداخت

فروش ویژه

نماد اعتماد الکترونیکیویدئوپروژکتور

ویدئو پروژکتور ها در واقع دستگاهی به شمار میروند که قادر است از راه ورودی های متعددی تصاویر ویدئو، VCD، DVD، و نیز دوربینهای فیلم برداری، و کامپیوتر را بگیرد و آنها را پخش کرده و در معرض نمایش قرار بدهد و همچنین قادر است که از راه لنز و سیستم اپتیک خود، این گونه تصاویر را نیز در ابعادهای بزرگتر نیز پخش نماید . در حال حاضر ما چنین دستگاهی را تحت عنوانهایی از قبیل ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، مالتی مدیا پروژکتورو... میشناسیم که تمامی این نامها در حقیقت یک عملکردی را داشته و کارایی هایشان یکسان می بوده است.

ویدیو پروژکتوره دارای تنوع در طرح و رنگ میباشند و مسئله ای که آن ها را از یکدیگر تمییز میدهد قدرت روشنایی ویرئو چپروژکتور ها میباشد که هر قدر که توان روشنایی ویدئو پروژکتور ها بالاتر باشد برای فضاهای بزرگ نیز قابلیت استفاده بیشتری راغ دارند. از ویدئو پروژکتو.رها جهت نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی یک پرده اتستفاده میشود با پیشرفت چشمگیری که ما در زمینه تکنولوژی داشته ایم سبب شده که اکثر ارگانها اعم از دولتی و خصوصی از این سیستم نیز استفاده نمایند و از کاربردهای گوناگون آن نیز بهره مند گردند.

داستان ثبت اختراع ویدئوپروژکتور

شخصی به اسم «فرانسیس جنکینز» وسیله ای را که سالهای بعد ویدئو پروژکتور نامیده گشت را برای نخستین بار اختراع نمود- این ویدئو پروژکتور در حقیقت همان دستگاهی بود که در حقیقت به شکل یک نوار مجموعه‌ای از عکسهای به هم چسبیده را دریک بیست و چهارم ثانیه به نمایش میگذارد، اختراع کرد. ولیکن اسپانسر مالی وی این دستگاه را از او ربود و این ویدئو پروژکتور را به شرکت بزرگی که صاحب سالن‌های تئاتر و سینما بود فروخت.

با این حال امروزه آنچه که در تکنولوژی ویدئو پروژکتورها کاربرد بسزایی دارد در واقع همان دو تکنولوژی مهم و برتری میباشد که در سطح جهان ارائه گشته است. از این تکنولوژی ها تحت عنوان DLP و LCD میتوان نام برد . که اغلب کارخانه ها برای ساخت ویدئو پروژکتورها از این دو تکنولوژی بهره میبرند. ولیکن مسئله ای را که شما بایستی در انتخاب یک ویدئو پروژکتور به آن توجه داشته باشید در خصوص کاربری و کارایی آن ویدئو پروژکتور میباشد . بیشتر ویدئوپروژکتورها از تکنولوژی LCD استفاده مینمایند ، LCD در واقع واژه ی لاتینی میباشد که مخفف نمایشگر کریستال مایع است ، این تکنولوژی قادر است که نمایش مجزایی از هر یک از نقاط تصویر را روی ویدئو پروژکتور ایجاد نماید و که هر یک از این نقاط توسط یک سیستم هوشمند قابل کنترل میباشد. این نقاط قابلیت این را دارا میباشند که به شکل دلخواه تغییر داده شوند تا به این شکل تصویری شفاف و به وضوح را ایجاد نمایند. مهمترین کارایی این تکنولوژی در ویدئو پروژکتورها در نمایش تصویر روی مانیتورهای مسطح هستند . پروژکتورهای LCD نور را به سه رنگ اصلی که شامل رنگهای (قرمز- سبز- آبی ) میباشد تفکیک کرده وپس از آن با هدایت آن به نمایشگر های LCD بطور مجدد با هم ترکیب می نماید.
ویدئوپروژکتور پرفا دارای انواع دیتاپروژکتور و برد هوشمند برای ارائه به مشتریان عزیز

طراحی سایت

مجری بزرگترین وبهترین طراحی وب سایت های تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir
بهینه سازی سایت توسط ایده نخست