اپتما برند یک کارخانه تایوانی است که در زمینه تولید دیتا پروژکتورمیباشد که فعالیت اصلی و عمده خود را به ویدئو پروژکتور های آموزشی ، تجاری و خانگی اختصاص میدهد. اپتما اغلب از تکنولوژی DLP برای ویدئو پروژکتور های خود بهره میبرد.

اپتما OPTOMA یکی ازکارخانه های تولید ویدئو پروژکتور است که بشکل کاملا تخصصی روی تولید ویدئوپروژکتور فعالیت دارد. ویدئو پروژکتورهای اپتما مبتنی بر تکنولوژی ساخت DLP بوده و قابل توجه است که تراشه مخصوص این تکنولوژی، تنها و منحصرا توسط کمپانی Texas Instruments امریکا تولید میشود.

از خصوصیات ویدئو پروژکتور  اپتما می توان از ظاهر زیبا و شیک، کیفیت تصویر مطلوب، طیف متنوع پورتهای ورودی و خروجی و تنوع در کاربری مدلها نام برد. بنابر تمرکز اپتما این کمپانی سازنده در خصوص ویدئو پروژکتور ، اغلب شاهد ورود دیتا پروژکتورهای اپتما در طیفهای سینمای خانگی، سه بعدی و ویدئو پروژکتور جیبی نیز هستیم.

قیمت ویدئو پروژکتور نیز یکی از فاکتورهای مورد توجه اپتماست. این کمپانی از پیشگامان ارائه ویدئو پروژکتور ارزان قیمت محسوب می گردد و ارائه کیفیتی مناسب و نیز گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب، بر متقاضیان آن بیش از پیش افزوده است

ویژگی و قابلیت های ویدئو پروژكتورهاي اپتما

ديتا پروژكتورهايShort Throw Lens اپتما كه به تازگی ً از سوی مسئولان ماديران به بازار ارائه شده است داراي ویژگی هایی بسیار متفاوت با دیگر ویدئو پروژكتورها هستند.

نود آی سی تی اين ویدئو پروژكتورها دارای قابلیت پخش تصاوير بزرگ (60 اينچ) از فاصله كوتاه (فاصله دستگاه تا صفحه نمايش 70 سانتيمتر) هستند. با توجه به واضح بودن تصوير بسيار مطلوبXGA در مدل های EX610ST و WXGA(با قابليت نمايش تصاوير در حالت بزرگ) در مدل EW605ST تصاوير با رنگهاي شفافی نمایش داده میشوند.

اين ویدئو پروژكتورها با نصب در كنار تخته های هوشمند بهترین انتخاب و مناسب در فضاهاي آموزشي و اداري هستند، به گونه ای که برای دبیران محترم این امکان وجود دارد که در نزديكترين فاصله از بردهای هوشمند قرار گرفته و بدون این که سايه ای و يا تابش مستقيم نور حاصل از پروژكتور ایجاد شود ، مطالب خود را ارائه دهند. از قابلیت های دیگر این مدل از ویدئو پروژکتور اپتما ، صرفه جويي در مصرف برق در حالت استندباي 1W و قابلیت خاموشي خودكار آن است. طراحي بدون نیاز به فيلتر و نیز عمر لامپ 4000 ساعتي که سبب كاهش هزينه هاي نگهداري از اين مدل ها مي شود.

از موارد دیگر ، امکان نمایش تصاوير سه بعدي (3D) مدل EW605ST است.و اين قابلیت در آموزش و يادگيري بهتر دانش آموزان و دانشجويان تاثیر بسزایی را دارد. بايستی توجه داشت كه بمنظور راه اندازي نمایش سه بعدي تصاوير، بايستی امکانات زير فراهم باشد: 1) سیستم كامپيوتر شخصي با كارت گرافيك قوي2-نرم افزار آموزشي سه بعدي 3) و عينك مخصوص دیتا پروژکتور اپتما براي ديدن تصاوير سه بعدي.

اپتما كيفيت ماندگاري رنگ را بمدت 5 سال تضمین مینماید. بنابراین ، اپتما ضمانت میکند كه تا 5 سال رنگ هاي تصاوير محو نشده و كيفيت پخش تصاوير نيز كاهش نمیابد

چنانچه خدمات پس از فروش دیتا پر.ژکتورها برایتان اهمیت بسزایی دارد ، ویدئو پروژکتور پیشنهادی ما ویدئو پروژکتور اپتما است.

شرکت فناسان قادر به ارائه ویدئو پروژکتورهای اپتما بوده و از شما مشتریان عزیز خواستاریم که انتخاب کالای مرغوب خود را به ما بسپارید تا بتوانیم اعتماد شما مشتریان را جلب نماییم.

ویدئوپروژکتور اپتما 17 محصول وجود دارد

در هر صفحه


ویدئوپروژکتور

ویدئو پروژکتور ها در واقع دستگاهی به شمار میروند که قادر است از راه ورودی های متعددی تصاویر ویدئو، VCD، DVD، و نیز دوربینهای فیلم برداری، و کامپیوتر را بگیرد و آنها را پخش کرده و در معرض نمایش قرار بدهد و همچنین قادر است که از راه لنز و سیستم اپتیک خود، این گونه تصاویر را نیز در ابعادهای بزرگتر نیز پخش نماید . در حال حاضر ما چنین دستگاهی را تحت عنوانهایی از قبیل ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، مالتی مدیا پروژکتورو... میشناسیم که تمامی این نامها در حقیقت یک عملکردی را داشته و کارایی هایشان یکسان می بوده است.

ویدیو پروژکتوره دارای تنوع در طرح و رنگ میباشند و مسئله ای که آن ها را از یکدیگر تمییز میدهد قدرت روشنایی ویرئو چپروژکتور ها میباشد که هر قدر که توان روشنایی ویدئو پروژکتور ها بالاتر باشد برای فضاهای بزرگ نیز قابلیت استفاده بیشتری راغ دارند. از ویدئو پروژکتو.رها جهت نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی یک پرده اتستفاده میشود با پیشرفت چشمگیری که ما در زمینه تکنولوژی داشته ایم سبب شده که اکثر ارگانها اعم از دولتی و خصوصی از این سیستم نیز استفاده نمایند و از کاربردهای گوناگون آن نیز بهره مند گردند.

داستان ثبت اختراع ویدئوپروژکتور

شخصی به اسم «فرانسیس جنکینز» وسیله ای را که سالهای بعد ویدئو پروژکتور نامیده گشت را برای نخستین بار اختراع نمود- این ویدئو پروژکتور در حقیقت همان دستگاهی بود که در حقیقت به شکل یک نوار مجموعه‌ای از عکسهای به هم چسبیده را دریک بیست و چهارم ثانیه به نمایش میگذارد، اختراع کرد. ولیکن اسپانسر مالی وی این دستگاه را از او ربود و این ویدئو پروژکتور را به شرکت بزرگی که صاحب سالن‌های تئاتر و سینما بود فروخت.

با این حال امروزه آنچه که در تکنولوژی ویدئو پروژکتورها کاربرد بسزایی دارد در واقع همان دو تکنولوژی مهم و برتری میباشد که در سطح جهان ارائه گشته است. از این تکنولوژی ها تحت عنوان DLP و LCD میتوان نام برد . که اغلب کارخانه ها برای ساخت ویدئو پروژکتورها از این دو تکنولوژی بهره میبرند. ولیکن مسئله ای را که شما بایستی در انتخاب یک ویدئو پروژکتور به آن توجه داشته باشید در خصوص کاربری و کارایی آن ویدئو پروژکتور میباشد . بیشتر ویدئوپروژکتورها از تکنولوژی LCD استفاده مینمایند ، LCD در واقع واژه ی لاتینی میباشد که مخفف نمایشگر کریستال مایع است ، این تکنولوژی قادر است که نمایش مجزایی از هر یک از نقاط تصویر را روی ویدئو پروژکتور ایجاد نماید و که هر یک از این نقاط توسط یک سیستم هوشمند قابل کنترل میباشد. این نقاط قابلیت این را دارا میباشند که به شکل دلخواه تغییر داده شوند تا به این شکل تصویری شفاف و به وضوح را ایجاد نمایند. مهمترین کارایی این تکنولوژی در ویدئو پروژکتورها در نمایش تصویر روی مانیتورهای مسطح هستند . پروژکتورهای LCD نور را به سه رنگ اصلی که شامل رنگهای (قرمز- سبز- آبی ) میباشد تفکیک کرده وپس از آن با هدایت آن به نمایشگر های LCD بطور مجدد با هم ترکیب می نماید.
ویدئوپروژکتور پرفا دارای انواع دیتاپروژکتور و برد هوشمند برای ارائه به مشتریان عزیز

طراحی سایت

مجری بزرگترین وبهترین طراحی وب سایت های تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir
بهینه سازی سایت توسط ایده نخست