کمپانی سونی که نام و محصولاتش مورد اقبال عمومی قرار دارد، از جمله تولید کننـدگان  ویدئو پروژکتور است که در زمینه های مختلف صــوتی و تصـویری محصـولات پر فروشـی را  به بازار عرضه می کند و ویدئو پروژکتور سونی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هر چند شهرت نام ســونی به دلیل تولید دیتا  نیست، ولی تولید ســری پروژکتورهای با کیفیت سونی که اعتبار یک کمپانی عظیم پشت آن است، موجب شده کـاربـران بسیاری هنگام خرید ویدئو پروژکتور، انتخاب اول و آخرشان سونی باشد.

سری &جدید ویدئو دیتــا پروژکتورهای سونی (سری DX) به# پــورت HDMI مجهز شده اند کــه با توجه به جذابیت این ورودی برای بسیــــاری از کاربـــران و خریــداران، بر محـبوبیت
ویدئوپروژکتور سونی افزوده است

گارانتی ویدئو پروژکتور سونی یکسال $گارانتی لامپ و دو@ سال گارانتی دستگاه 

کارخانه سونی که برند و محصولاتش محبوبیت عام دارد ، از تولیدکنندگان ویدئو پروژکتور بشمار میروند که در زمینه های گوناگونی اعم از صــوتی و تصـویری کالاهای بیشمار و مرغوبی را به بازار عرضه نموده است و ویدئو پروژکتور سونی نیز از این امرمستثنی نمیباشد.

اگرچه شهرت برند ســونی به علت تولید ویدئو پروژکتور نیست، ولیکن تولید یکســری ویدئو پروژکتور های با کیفیت سونی که اعتبار کارخانه سونی پشت آن است، باعث شده مشتریان زیادی موقع خرید ویدئو پروژکتور، انتخاب اول و آخرشان ویدئو پروژکتور سونی باشد.

سری جدید ویدئو دیتــا پروژکتورهای سونی (سری DX) به پــورت HDMI مجهز شده اند کــه با درنظر گرفتن جذابیت این ورودی برای بسیــــاری از خریداران ، محـبوبیت ویدئوپروژکتور سونی را دو چندان نموده است.

از نخستین دفعه ای که سونی ویدئو پروژکتور VPL-VW1000ES فوق العاده با کیفیت خود را عرضه کرد تقریبا 2 سال می گذرد،و حالا این کمپانی اخیرا اعلام نموده است که مدل به روز شده این ویدئو پروژکتور را در دو نسخه ارائه کرده است.این مدل ها از جدید تریناستاندارد پورتHDMIیعنی HDMI 2.0 پشتیبانی می کنند و یک پروژکتور سینما خانگی بشمار میروند.

2.0 VPL-VW600ES و VPL-VW1100ES با بهره گیری از پورت HDMI 2.0 قادر به پخش فیلم با کیفیت 4k و نرخ فریم 60 fps می باشد

هردو مدل مجهز به الگوریتم ویدئو upscaling جهت بهینه سازی و تسط بر دیسک های Blu-ray و نیز برآورده شدن خواسته و هدف سونی "به دقیق ترین کیفیت تصویر یعنی 4K" مجهز می باشند

مشخصات ویدئو پروژکتورهای سونی

  • رزولوشن 4,096 x 2,160 پیکسل
  • نیروی پنل های 4K SXRD
  • تکنولوژی پردازش تیرگی تصویر Motionflow
  • زوم موتور دار با قابلیت فوکوس و جابجایی فیزیکی لنز 
  • تکنولوژی Active shutter 3D

ویدئوپروژکتور سونی 17 محصول وجود داردویدئوپروژکتور

ویدئو پروژکتور ها در واقع دستگاهی به شمار میروند که قادر است از راه ورودی های متعددی تصاویر ویدئو، VCD، DVD، و نیز دوربینهای فیلم برداری، و کامپیوتر را بگیرد و آنها را پخش کرده و در معرض نمایش قرار بدهد و همچنین قادر است که از راه لنز و سیستم اپتیک خود، این گونه تصاویر را نیز در ابعادهای بزرگتر نیز پخش نماید . در حال حاضر ما چنین دستگاهی را تحت عنوانهایی از قبیل ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، مالتی مدیا پروژکتورو... میشناسیم که تمامی این نامها در حقیقت یک عملکردی را داشته و کارایی هایشان یکسان می بوده است.

ویدیو پروژکتوره دارای تنوع در طرح و رنگ میباشند و مسئله ای که آن ها را از یکدیگر تمییز میدهد قدرت روشنایی ویرئو چپروژکتور ها میباشد که هر قدر که توان روشنایی ویدئو پروژکتور ها بالاتر باشد برای فضاهای بزرگ نیز قابلیت استفاده بیشتری راغ دارند. از ویدئو پروژکتو.رها جهت نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی یک پرده اتستفاده میشود با پیشرفت چشمگیری که ما در زمینه تکنولوژی داشته ایم سبب شده که اکثر ارگانها اعم از دولتی و خصوصی از این سیستم نیز استفاده نمایند و از کاربردهای گوناگون آن نیز بهره مند گردند.

داستان ثبت اختراع ویدئوپروژکتور

شخصی به اسم «فرانسیس جنکینز» وسیله ای را که سالهای بعد ویدئو پروژکتور نامیده گشت را برای نخستین بار اختراع نمود- این ویدئو پروژکتور در حقیقت همان دستگاهی بود که در حقیقت به شکل یک نوار مجموعه‌ای از عکسهای به هم چسبیده را دریک بیست و چهارم ثانیه به نمایش میگذارد، اختراع کرد. ولیکن اسپانسر مالی وی این دستگاه را از او ربود و این ویدئو پروژکتور را به شرکت بزرگی که صاحب سالن‌های تئاتر و سینما بود فروخت.

با این حال امروزه آنچه که در تکنولوژی ویدئو پروژکتورها کاربرد بسزایی دارد در واقع همان دو تکنولوژی مهم و برتری میباشد که در سطح جهان ارائه گشته است. از این تکنولوژی ها تحت عنوان DLP و LCD میتوان نام برد . که اغلب کارخانه ها برای ساخت ویدئو پروژکتورها از این دو تکنولوژی بهره میبرند. ولیکن مسئله ای را که شما بایستی در انتخاب یک ویدئو پروژکتور به آن توجه داشته باشید در خصوص کاربری و کارایی آن ویدئو پروژکتور میباشد . بیشتر ویدئوپروژکتورها از تکنولوژی LCD استفاده مینمایند ، LCD در واقع واژه ی لاتینی میباشد که مخفف نمایشگر کریستال مایع است ، این تکنولوژی قادر است که نمایش مجزایی از هر یک از نقاط تصویر را روی ویدئو پروژکتور ایجاد نماید و که هر یک از این نقاط توسط یک سیستم هوشمند قابل کنترل میباشد. این نقاط قابلیت این را دارا میباشند که به شکل دلخواه تغییر داده شوند تا به این شکل تصویری شفاف و به وضوح را ایجاد نمایند. مهمترین کارایی این تکنولوژی در ویدئو پروژکتورها در نمایش تصویر روی مانیتورهای مسطح هستند . پروژکتورهای LCD نور را به سه رنگ اصلی که شامل رنگهای (قرمز- سبز- آبی ) میباشد تفکیک کرده وپس از آن با هدایت آن به نمایشگر های LCD بطور مجدد با هم ترکیب می نماید.
ویدئوپروژکتور پرفا دارای انواع دیتاپروژکتور و برد هوشمند برای ارائه به مشتریان عزیز

طراحی سایت

مجری بزرگترین وبهترین طراحی وب سایت های تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir
بهینه سازی سایت توسط ایده نخست