پاناسونیک برندی است که نیاز به معرفی و تشریح ندارد. این خاصیت هر برندیست. ولی نامها را شاید بتوان بر اساس ضریب# نفوذشان در زندگی مردم طبقه بندی کرد. امروزه نام پاناسونیک بر طیف گسترده ای از محصولات صوتی، @تصویری و مخابراتی سایه افکنده است. در چند سال گذشته #ویدئو پروژکتورهای با کیفیت و البته نسبتا گران قیمت پاناسونیک نیز به خانواده محصولات آن پیوسته است.

در سال 2012 اتفاق بسیار مهمی در تاریخچه دیتا پروژکتور PANASONIC رخ داد.# در این سال کمپانی سانیو که خود یکی از خوشنام ترین و معتبرترین تولید کنندگان ویدئوپروژکتور محسوب می شد و در میان کاربران قدیمی و حرفه ای طرفداران پر و پا قرصی داشت،$ توسط شرکت پاناسونیک خریداری و در آن ادغام شد. هر چند پاناسونیک و سانیو از ابتدای امر نیز هم خانواده و فامیل محسوب می شدند ولی می توان گفت این وصلت تا #حدی کاربران سنتی ویدیو پروژکتورهای سانیو را بر آشفت.

به هر شکل پاناسونیک با این ادغام به NEW PANASONIC تبدیل شد. #با ظاهری همچون سانیو ساده و بی ادعا و البته کیفیت تصویر مطلوب. قیمت ویدئو پروژکتور پاناسونیک نیز نسبت به گذشته رقابتی تر شد تا بتواند در بازار جدید در برابر رقبای سرسخت عرض اندام بهتری داشته باشد.

یکی از ویژگیهای این نام تولید دیتا پروژکتور در مدلهای متنوع است. و پروژکتور پاناسونیک در شدت روشنایی های مختلف تولید می گردد و دست کاربران را برای خرید در دسته بندی های پرتابل، آموزشی، سینمای خانگی و$ سالنی باز می گذارد. مدلهای بزرگ و سینمایی پاناسونیک با ورودی و خروجی های کامل مورد پسند حرفه ای هاست. همچنین مدلهای وایرلس و مجهز به ورودی HDMI و^ نیز ویدئو پروژکتور هوشمند که مورد توجه دست اندر کاران طرح هوشمند سازی مدارس است، در تولیدات پاناسونیک لحاظ گردیده است.

بنابر این کمپانی پاناسونیک با این ادغام به NEW PANASONIC تبدیل شد. با ظاهری بسیار ساده اما با کیفیت تصویر مطلوب و مناسب. قیمت ویدئو پروژکتور پاناسونیک نیز نسبت به سابق رقابتی تر شد تا در بازار جدید بتواند نسبت به رقبای سرسخت ارجحیت داشته باشد

از ویژگیهای پاناسونیک تولید ویدئو پروژکتورهای متنوع در مدلهای گوناگون است. ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک در شدت روشنایی های مختلف تولید شده و دست کاربران را برای خرید در دسته بندی های پرتابل، آموزشی، سینمای خانگی و سالنی باز می گذارد. مدلهای بزرگ و سینمایی پاناسونیک با ورودی و خروجی های کامل بسیار مناسب برای کاربران حرفه ای به حساب می آید. مدلهای وایرلس و مجهز به ورودی HDMI و نیز ویدئو پروژکتور هوشمند که در دست دست اندر کاران طرح هوشمند سازی مدارس است، در تولیدات پاناسونیک ملاحظه شده

ویدئوپروژکتور پاناسونیک 24 محصول وجود دارد

در هر صفحه


ویدئوپروژکتور

ویدئو پروژکتور ها در واقع دستگاهی به شمار میروند که قادر است از راه ورودی های متعددی تصاویر ویدئو، VCD، DVD، و نیز دوربینهای فیلم برداری، و کامپیوتر را بگیرد و آنها را پخش کرده و در معرض نمایش قرار بدهد و همچنین قادر است که از راه لنز و سیستم اپتیک خود، این گونه تصاویر را نیز در ابعادهای بزرگتر نیز پخش نماید . در حال حاضر ما چنین دستگاهی را تحت عنوانهایی از قبیل ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور، مالتی مدیا پروژکتورو... میشناسیم که تمامی این نامها در حقیقت یک عملکردی را داشته و کارایی هایشان یکسان می بوده است.

ویدیو پروژکتوره دارای تنوع در طرح و رنگ میباشند و مسئله ای که آن ها را از یکدیگر تمییز میدهد قدرت روشنایی ویرئو چپروژکتور ها میباشد که هر قدر که توان روشنایی ویدئو پروژکتور ها بالاتر باشد برای فضاهای بزرگ نیز قابلیت استفاده بیشتری راغ دارند. از ویدئو پروژکتو.رها جهت نمایش دادن تصاویر انفورماتیک بر روی یک پرده اتستفاده میشود با پیشرفت چشمگیری که ما در زمینه تکنولوژی داشته ایم سبب شده که اکثر ارگانها اعم از دولتی و خصوصی از این سیستم نیز استفاده نمایند و از کاربردهای گوناگون آن نیز بهره مند گردند.

داستان ثبت اختراع ویدئوپروژکتور

شخصی به اسم «فرانسیس جنکینز» وسیله ای را که سالهای بعد ویدئو پروژکتور نامیده گشت را برای نخستین بار اختراع نمود- این ویدئو پروژکتور در حقیقت همان دستگاهی بود که در حقیقت به شکل یک نوار مجموعه‌ای از عکسهای به هم چسبیده را دریک بیست و چهارم ثانیه به نمایش میگذارد، اختراع کرد. ولیکن اسپانسر مالی وی این دستگاه را از او ربود و این ویدئو پروژکتور را به شرکت بزرگی که صاحب سالن‌های تئاتر و سینما بود فروخت.

با این حال امروزه آنچه که در تکنولوژی ویدئو پروژکتورها کاربرد بسزایی دارد در واقع همان دو تکنولوژی مهم و برتری میباشد که در سطح جهان ارائه گشته است. از این تکنولوژی ها تحت عنوان DLP و LCD میتوان نام برد . که اغلب کارخانه ها برای ساخت ویدئو پروژکتورها از این دو تکنولوژی بهره میبرند. ولیکن مسئله ای را که شما بایستی در انتخاب یک ویدئو پروژکتور به آن توجه داشته باشید در خصوص کاربری و کارایی آن ویدئو پروژکتور میباشد . بیشتر ویدئوپروژکتورها از تکنولوژی LCD استفاده مینمایند ، LCD در واقع واژه ی لاتینی میباشد که مخفف نمایشگر کریستال مایع است ، این تکنولوژی قادر است که نمایش مجزایی از هر یک از نقاط تصویر را روی ویدئو پروژکتور ایجاد نماید و که هر یک از این نقاط توسط یک سیستم هوشمند قابل کنترل میباشد. این نقاط قابلیت این را دارا میباشند که به شکل دلخواه تغییر داده شوند تا به این شکل تصویری شفاف و به وضوح را ایجاد نمایند. مهمترین کارایی این تکنولوژی در ویدئو پروژکتورها در نمایش تصویر روی مانیتورهای مسطح هستند . پروژکتورهای LCD نور را به سه رنگ اصلی که شامل رنگهای (قرمز- سبز- آبی ) میباشد تفکیک کرده وپس از آن با هدایت آن به نمایشگر های LCD بطور مجدد با هم ترکیب می نماید.
ویدئوپروژکتور پرفا دارای انواع دیتاپروژکتور و برد هوشمند برای ارائه به مشتریان عزیز

طراحی سایت

مجری بزرگترین وبهترین طراحی وب سایت های تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir
بهینه سازی سایت توسط ایده نخست