کاربر عزیز خوش آمدید ( ثبت نام \ ورود به حساب کاربری )

تلفن همراه جدید “Ayane” مجهز به ویدئو پروژکتور

ز زمانی که گوشی های هوشمند بین مردم محبوب شده اند پیشرفت های بسزای را داشته اند از ساخت حسگر های مختلف برای کمک بیشتر به ما تا همین پروژکتوری که به تازگی شرکت Ayane در گوشی خود استفاده کرده.

گوشی های هوشمند روز به روز در حال ترقی هستند این گوشی ها با قابلیت های که دارند می توانند کمک های زیادی را به کاربران ارائه دهد اینبار هم شرکت Ayane دست به اقدام جالبی زده است این شرکت ویدئو پروژکتوری را درون گوشی خود قرار داده است که می تواند تصاویر را به اندازه 42 اینچ برروی پرده برای شما نمایش بدهد این ابتکار جدید حتی می تواند الگوی خوبی برای شرکت های بزرگ سازنده تلفن های هوشمند باشد شاید زیاد طولی نکشد که این فناوری را درون پرچم داران شرکت های بزرگی مثل سامسونگ و ال جی ببینیم.

این گوشی اندرویدی ابعادی به اندازه 13*65*125.5 میلی متر معادل (0.5*2.6*4.9 اینچ) دارد. وضوح تصویر این گوشی 4 اینچی 800×480 است. این دستگاه برای پردازش اطلاعات از یک پردازنده دو هسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز و چیپست MTK 6589 بهره می برد. 

رم این گوشی 1 گیگ است و حافظه داخلی آن 4 گیگ است البته این دستگاه شکاف microSD نیز دارد که به وسیله آن می توانی حافظه دستگاه را ارتقا بدهید.

دوربین جلو این دستگاه 5 مگاپیکسل است و دوربین عقب آن 0.3 مگاپیکسل است.


پروژکتور این گوشی قادر است یک تصویر 42 اینچی بر روی پرده ایجاد کند. این پروژکتور فناوری پردازش دیجیتال نور (DLP) بهره برده و قدرت روشنایی آن 35 لومن (لومِن واحد اندازه‌گیری شار نوری است) است .

این پروژکتور قادر است  تصاویر را در ابعاد 480x 640  پخش کند. نسبت کنتراست 1,000:1 نیز باعث شده است که این پروژکتور از 100 درصد وسعت رنگ خود استفاده کند. 


نویسنده:عباس حسینعلی     منبع : صبحانه

Scroll to Top